...:::: Şiir Sever Dostaların Mekanı ::::...
Forum Sayalarımıza Hoşgeldiniz.. Paylasımlarınızı Beklemekteyiz. Sevgilerimizle..
Forum Sayalarımıza Hoşgeldiniz.. Paylasımlarınızı Beklemekteyiz. Sevgilerimizle..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cansın Nefessin Kanımsın Tadımsın Hayatımsın..

" border="0" hspace="0" alt="Anasayfa" title="Anasayfa" />" border="0" hspace="0" alt="Galeri" title="Galeri" />Arama" border="0" hspace="0" alt="Latest images" title="Latest images" />Kayıt Ol" border="0" hspace="0" alt="Giriş yap" title="Giriş yap" />

SMS SÖZLERİ

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Deniz , Web Tasarım , Badi , Deniz , Seher , Seherim , Suzan Suzim =)
Lakap : deLy ( aQuaL )

SMS SÖZLERİ Empty
MesajKonu: SMS SÖZLERİ   SMS SÖZLERİ Images14Paz 08 Haz. 2008, 21:38

Suskun aksamin her saatinde, Kaç gece agladim duyan olmadi, Yillarca yasadim kalbim dolmadi, Karsima gerçekten seven çikmadi.

Kimisi kul etti, kimisi köle, Mutluluk yerine verdiler çile, Hasreti sapladim simdi kalbime, Karsima gerçekten seven çikmadi.

Sana söyledigim tüm sarkilarda, Askimi haykirdim duyan olmadi, Kendimi kaybettim hatiralarda, Karsima gerçekten seven çikmadi.

Yalniz bir mevsim degil Yalniz bir bahar degil Her zaman her yerde bil Ya seninle ya sensiz! Istersen öldür beni Istersen güldür beni Gün gibi günes gibi Ya seninle ya sensiz!

Olmasa da sevenim Aglayanim gülenim Ilk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz! Istersen sevme beni Istersen bekle beni Tas gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz!

Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz baska biri Ya seninle ya sensiz! Istersen al at beni Istersen yarat beni Dag gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz!

Ansizin kayboldun köse basinda Zamansiz bir deprem koptu bagrimda Kendimi kaybettim iste o anda Inan ki dünyayi yikasim geldi! Ardina bakmadan gittin o gidis Kalbimi koparip atasim geldi Bu veda gerçek mi inanamadim Basimi taslara vurasim geldi!

Ellerim titredi veda ederken Yalvarip "dur gitme" diyesim geldi Sen gittin karardi gözümde dünya O anda orada ölesim geldi!

Ve seni kaybetmek yok mu Bulduktan sonra seni kaybetmek Iste o beni yakan, yikan, solduran Ses versem de duyamazsin artik Yüregimde kan, gözlerimde kan, dudaklarimda kan

O seni özlemek yok mu Saçlarini, ellerini, dudaklarini özlemek Uzun uzun gözgöze gelmek seninle Seninle bir olmak, beraber olmak, sevismek O seni gizlemek yok mu Kuslardan, çiçeklerden bile kiskanip gizlemek Seni saklamak içimde delice, divanece Öylece yasamak seni, öylece sevmek

O seni düsünmek yok mu Geceler dolusu seni düsünmek Sarilmak karanliklara sen diye Sen diye kucaklamak yorgani oksamak, öpmek O seni beklemek yok mu Her gün sabahlara dek uykusuz beklemek Ahh, ayak sesleri, kapi gicirtilari bilemezsin Bir defa yasamaktir o, bin defa ölmek

Ne büyük bir asktin anlatamadim Kimler gelip geçti unutamadim Ugrunda mevsimler yillar harcadim Yine de ben senden vazgeçemedim.

Askin ates oldu kahrolmam için Hasret kursun oldu vurulmam için Günler asir oldu yikilmam için Yine de ben senden vazgeçemedim

Gözlerin bir kilit vurdu gönlüme Senden baskasini hiç sevemem Ne engeller koydu kader önüme Yine de ben senden vazgeçemem

Nasil unutulur böyle sevgiler Neler yasamistik bir düsün neler Her kösede durur senden gölgeler Var git gözlerimden, var git bu aksam Aldigim her nefes seni fisildar Gelir ta kalbimden vurur sarkilar Sana mi sözlenmis bütün aksamlar Var git anilardan, var git bu aksam

Yagmur istiyorsan gözyasima bak Yangin istiyorsan yüregime bak Ne olursun beni benimle birak Var git gözlerimden, var git bu aksam

Ne olur bu gece uykumu bölme Var git düslerimden, var git bu aksam Tam unuttum derken aklima düsme Var git hayalimden, var git bu aksam

Bir tek o sahitti son aksaminda Yeniden yanarim her yanisinda Ben gibi kimsesiz köse basinda Bir sokak lambasi bir ben uykusuz Nöbetteyim sokaklarda Gözlerim hep safaklarda Sense benden uzaklarda Bir gece bekçisi bir ben uykusuz.

Yarali yüregim her an pusuda Safakla dönersin hani olur ya Simdi bütün sehir derin uykuda Bir su yarali gözler bir ben uykusuz

Saatler sabahi çaliyor yine Bir gece lambasi bir ben uykusuz Kulagim hep senin ayak sesinde Bir su kaldirimlar bir ben uykusuz

Simdi bu pismanlik bimem ki niçin Kaybeden sen oldun yan için için Unutmaz demissin sen benim için Aldandin sevgilim unuttum iste Sevgisiz yanar mi sevda ocagi Belliydi bu askin yok olacagi Söndürdüm içimde o yanardagi Yarali gönlümü avuttum iste..

O senli yillara bir çizgi çekip Gönül defterini kapattim iste Hasretle yanmaya degmezsin deyip Gözümde yaslari kuruttum iste

Agaç agaca benziyor artik Deniz denize Çiçek çiçege Siirler yazmiyorum artik bak Gözlerinin güzelligine... Iyi seni unutmusum !

Degisen ben miyim öyle Ben miyim eski sevdalara mendil sallayan Su eller Su gözler Su kalp benim mi yoksa Ya su gülen adam ben miyim? .. Demek ki unutmusum

Ates olsan duman olsan kar etmez Giden gider yollar geri getirmez Bu talih de seni bana yar etmez Ayriliktan ayriliga sürgünüm Isik seçtim gözlerini gönlüme Yorgan gibi çekip gittim üstüme Kimligimden adresimden kime ne Sokaklardan sokaklara sürgünüm

Her gün yeni bir yanginda hayatim Acilardan acilara sürgünüm Sende baslar sende biter isyanim Yalnizliktan yalnizliga sürgünüm

Ben bu garip yeryüzünde Garibansam suç benim mi Gece gündüz dertli dertli Geziyorsam suç benim mi Bir dostum yok sorulayim Sevdigim yok sarilayim Kime kizip darilayim Kimsesizsem suç benim mi

Hayallerim pusu kurup aklimi tuzaga düsürse de Bu hatira seni yasatip beni hergün bitirse de Çok sikilabilirsin canin gitmek istese de Bir kere daha kal yanimda son bir kere daha.

Ekmegin tadi yok mavi gökyüzü kayip Belki hiç umursamadin beni yanlis taniyip Mesafeleri çigneyip de gururunu arkana alip Bir kere daha konus benimle

Eski bir gemiye yükler gibi ayrildim duygularimdan Vedalasmak çok zor inan ümit vaad eden yarinlarimdan Herseye sünger çektim bir seni çikartamadim aklimdan Bir kere daha bak gözlerime son bir kere daha.

Gel! En tenha saatlerde çik sokaklara Yalniz ol! Beni bekle! Dertleselim seninle Bitmeli bu hüzün, bitmeli bu keder Mutluluk varken! ... Bak! Gökyüzü mavi, yapraklar yesil Bu mevsim bir daha gelecek degil Ayrilik mi? Yakismaz bize..

Her gece islanmamali yanaklarim Sarkilarda bulmamaliyim kaderimi Göz göz olmamali yüregim Seni beklerken!

Böyle sürüp gitmemeli bu sevda Seni sensiz yasamamaliyim günler boyu Avunmamaliyim hayalinle saatlerce Sana böyle yakinken!

Her köse basinda seni gözledim Geceler koynunda umut gizledim Hep seni bekledim seni özledim Senden uzaklarda ah neler çektim Sensizken seninle bir de söz kestim Bilmedin sevdalim bilmedin gitti

Bir sevda ugrunda bir ömür yandi Bilmedin sevdalim bilmedin gitti Senden son hatira gözyasi kaldi Silmedin sevdalim silmedin gitti

Sen yokken pismandim yasadigima Sevgi dolu bir kalp tasidigima Sonunda kavustum aradigima Içimde askini yasatiyorum Yepyeni umutlar yaratiyorum Dünyanin derdini unutuyorum Senin kollarinda senin yaninda

Yasamak bir baska güzel oluyor Senin kollarinda, senin yaninda Gönlüme simsicak huzur doluyor Senin kollarinda, senin yaninda

Inan ki sensiz canim mutluluga düsmanim, Söyleyemedim sana Affet beni pismanim Elini elime alip öylece bir an kalip, Sana son kez sarilip Ölmeye hazirlandim.

Içimde bir ümit var onun için burdayim, Belki gelirsin diye senin için burdayim Vakit çok geç olsa da gönlüm mahzun kalsa da, Yine ayni masada senin için burdayim

Yarim kalmis siirlerim gibisin Yasanmamis çocuklugumsun anilarimda Öylesine eksigim sensiz Öylesine sahipsiz Iste bütün umutlara havlu attim gidiyorum Içinde geç kalmisligin çaresizligi Çocuklar gibi agliyorum Ve gel gör ki her damla gözyasimda Sen..

Anlatacak nelerim var bir bilsen Içimde ihtilaller kopmus Kendimi sürgüne verdim Mutlulugum çoktan iflas etmis Itiraza hakkim yok biliyorum Seni seviyorum..

Bu sehrin bütün sokaklarina sinmis yalnizligim Sensizligin köse basindayim Avuçlarimda kirik dökük pismanliklar Avuntusuz çikmazlara dogru yürüyorum Bütün umutsuzluguma inat Yine seni ariyorum...

Sendin son duragi umutlarimin Seninle güzeldi bu yer bu dünya Gönüllü mahkumdum kirpiklerine Paslanmaz kilitler vurdun gönlüme Bitti o heyecan, bitti o rüya Yine basbasayim kendi gölgemle Ne desem bos artik-SENDE GITTIN YA!

Birak ellerimi Üç satir yazacagim Üç satirda sen! ... Birak gözlerimi Dört yana bakacagim Dört yanda sen! ... Birak yüregimi Bin kere sevecegim Bin kerede sen!

Bilmiyorsun tutkumu O kaybetmek korkumu Bölüyorsun uykumu Gözlerim ufka dalar Içimde volkan yanar Senin için ölen var Sen farkinda degilsin

Hasret daglari sardi Sen farkinda degilsin Son umut sende kalsin Sen farkinda degilsin

Daglarda yol olsam seni beklerim Ömrümü verseler sana eklerim Seninle gül açti tüm dileklerim Ne böyle sevildim ne böyle sevdim Askin böylesini senden ögrendim Adina yazili gönül senedim Çünkü ben bu aski sana borçluyum

Tanridir can veren kul ona borçlu Ben de bu sevdayi sana borçluyum Bu boynumun borcu bu gönül borcu Ben bu mutlulugu sana borçluyum

Içimde alevdin, rüzgarsiz söndün Bir yangin olupta yakamadin ki Gözümde yastin sen, düstün döküldün Kalbime yol bulup akamadin ki..

Terkeden sen oldun niye yanayim Kanayan kalbini niye sarayim Sevgilim deyipte nasil anayim Sen bana dost bile olamadin ki

Sen misin 'ben miyim' kimmis yalanci Nasil yasariz biz bize yabanci Böyle bir ayrilik ne kadar aci Yollarin mi uzak sen mi uzaksin?

Ey benim dogmayan sabah yildizim Geceler mi uzak sen mi uzaksin? Ne zaman bitecek bu yalnizligim Umutlar mi uzak sen mi uzaksin?

Gözümde duman duman Hayalindir son kalan Yenmezdi beni zaman Akmazdi gözyaslarim Çatilmazdi kaslarim Olmazdi yanlislarim Yanimda sne olsaydin!

Bu sehirde son gecem Beni son kez sarsaydin Gitmezdim bir meçhule Yanimda sen olsaydin!

Ecelim zamansiz gelirse bir gün Ona bu sarkimi dinletiverin Bu en son dilegim, en son sözümdür Benden baskasina gitmis olsa da O güzel askimiz bitmis olsa da Üstünden mevsimler geçmis olsa da Ona sevdigimi söyleyiverin

Sensiz diken oldu basimda yastik Mutlulugu hangi dolaba astik Odamda ne varsa yüzleri asik Bu nasil bir duygu bilemiyorum Kimseye ayrildik diyemiyorum Adini kim sorsa eziliyorum Ayrilip gittigin o günden beri

Hasretin bir yangin avuçlarimda Ayrilip gittigin o günden beri Ararim gölgeni bos duvarlarda Ayrilip gittigin o günden beri

Sen de git birak git beni düsünme Kader de, hayat de bosver üzülme Alistim hasretin her türlüsüne Ne zaman sevdimse ayrilik vardi Alistim kaderin her cilvesine Ne zaman sevdimse yalnizlik vardi

Kaç kere yasadim ben bu romani Ne zaman sevdimse ayrilik vardi Hep kendim kuruttum gözyaslarimi Ne zaman sevdimse yalnizlik vardi

Ne zaman baksam resimlere Bir genç kiz, bir delikanli görmek isterim Varsin bir sahilde Varsin bir ormanda varsin bir odada çekilmis olsun Fark etmez Bakarim bakarim Dudaklarimdasin!

Sms Sözleri smssözleri sms mesajları sms mesaj sms sözler kısa mesaj sözleri sms msjları sms mesajı sms msj sms sözü
https://suzinaz.yetkin-forum.com

SMS SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-